O nas

Historia naszej firmy sięga 1991roku, kiedy to Ryszard Radziszewski założył w Sopocie Biuro Rachunkowe „AL-IZ”- pod tą nazwą jako działalność gospodarcza osoby fizycznej biuro funkcjonowało do końca 2004 roku. Od stycznia 2005 roku biuro istnieje na rynku trójmiejskim jako rodzinna firma w formie spółki cywilnej
osób fizycznych. Działamy w oparciu o certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów Nr 49856

W ciągu prawie dwudziestu lat działalności zauważyliśmy jak bardzo niedoceniani są tzw. Mikroprzedsiębiorcy, i to właśnie oni – siła napędowa naszego kraju – stali się naszą grupą docelową.
Z uwagi na rodzinny charakter biura naszą misją stała się kompleksowa i profesjonalna obsługa przedsiębiorców przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnego charakteru współpracy.

Do grona naszych klientów należą firmy, które razem z nami stawiały pierwsze kroki na wolnym rynku.
Z upływem lat grono kontrahentów stale się powiększa i dziś stanowi grupę około 50 firm z trójmiasta, rejonu województwa pomorskiego oraz innych odleglejszych województw. Są wśród nich zarówno firmy handlowe jak i usługowe, funkcjonujące na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Powierzając nam swoją księgowość zyskacie Państwo:

  • usługi dopasowane w sposób najbardziej optymalny dla specyfiki Państwa działalności dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta,
  • rzetelną i fachową obsługę w zakresie przekazanych nam obowiązków;
  • pewność że w razie ewentualnej kontroli będziecie właściwie reprezentowani przed Urzędem Skarbowym lub ZUS-em,
  • bezpieczeństwo obsługi, gdyż biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne błędy zawodowe
  • miłe i profesjonalne podejście do każdego klienta;

Zapraszamy do współpracy!